74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UWAGA! DOTYCZY REKRUTACJI DO KLASY PIERWSZEJ!!!

OD 16 MARCA SZKOŁA BĘDZIE ZAMKNIĘTA DLA WCHODZĄCYCH, KTÓRZY NIE SĄ PRACOWNIKAMI SZKOŁY.

RODZICE, KTÓRZY CHCĄ ZAPISAĆ DZIECKO DO SZKOŁY, MOGĄ TO ZROBIĆ TELEFONICZNIE OD 8:00 DO 14:00.

NUMER TELEFONU 748376179

FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z DOKUMENTACJĄ ZAŁATWIMY PO USPOKOJENIU SIĘ SYTUACJI.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content