74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UWAGA! PROJEKTY W CZASIE EDUKACJI ZDALNEJ!

Przez najbliższe 2 tygodnie zajęcia z projektów realizowane w szkole ( dla dorosłych np. LOWE ) oraz wszelkie dla dzieci będą organizowane przy zmniejszonej liczbie osób – do 5. Prosimy o indywidualny kontakt z osobami prowadzącymi w razie jakichkolwiek pytań.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content