74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

PROJEKT DRZEWO W KL. II

W piątek 23 października klasa druga zaprezentowała wyniki swojej tygodniowej pracy. Dzieci podzielone na grupy przez kilka dni przygotowywały projekty na temat wylosowanego drzewa. Wszystkie dzieci poważnie podeszły do zadania. Świetnie się zorganizowały i zgodnie wykonały wszystkie zadania. Prace były niezwykle ciekawe, pomysłowe i różnorodne, a uczniowie wykorzystali do ich wykonania wiele technik i form. To pierwsze spotkanie klasy z metodą projektu. 

Dzięki zaangażowaniu w pracę dzieci doskonaliły kompetencje kluczowe:

w zakresie rozumienia i tworzenia informacji, w zakresie nauk przyrodniczych , kompetencje cyfrowe, osobiste, społeczne i w zakresie uczenia się, kompetencje obywatelskie oraz kompetencje w zakresie świadomości i ekspresji kulturalnej. 

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content