74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września 2018 r. uroczyście przywitaliśmy nowy rok szkolny. Gościliśmy pana Burmistrza G.Kosowskiego, panią inspektor M.Krzyśko oraz licznie przybyłych rodziców naszych uczniów.  Ten dzień był wielkim przeżyciem dla najmłodszej grupy uczniów – klasy I.  WITAMY PIERWSZAKÓW NA POKŁADZIE:), A WSZYSTKIM UCZNIOM ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW W ROZPOCZYNAJĄCYM SIĘ DZIŚ ROKU SZKOLNYM!!!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content