74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

JOANKI w Łagiewnikach na dożynkach

1.09.2018 r. Zespół Taneczny „ JOANKI” rozpoczął występem w Łagiewnikach nowy sezon taneczny w roku szkolnym 2018/2019. Na zaproszenie pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Bibliotek i Sportu w Łagiewnikach dyr. Izabeli  Beno – „JOANKI” wzięły udział w Dożynkach organizowanych w „ Muszli koncertowej” przy Tamie. Zespół zaprezentował w dwóch odsłonach tańce narodowe i ludowe.

 

https://photos.app.goo.gl/3QfeYNeGrsi4m1aD7 Dożynki

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content