74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

TURNIEJ GRY W TENISA STOŁOWEGO

23.11.2019 r. (sobota) w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Niemczy odbędzie się TURNIEJ  GRY W  TENISA   STOŁOWEGO.  Wszystkich chętnych – dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcą spróbować swoich sił i zmierzyć się z innymi, serdecznie zapraszamy.

Turniej rozpocznie się o godz. 9.00.                                                  Wcześniej należy się zapisać na listę  ( u nauczycieli wychowania fizycznego ) lub pół godziny przed rozpoczęciem turnieju.

OBOWIĄZUJE STRÓJ  SPORTOWY!

J. Bagińska

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content