74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Występ JOANEK podczas uroczystości 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Z okazji  Narodowego Święta Niepodległości  starsza grupa JOANEK wystąpiła 12.11.2019 r.   na uroczystej akademii w Zespole Szkół  Ekonomicznych nr 3 im. Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej w Dzierżoniowie.

Joanki na występie w Liceum Ekonomicznym

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content