74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

SZKOŁA PROMUJĄCA AKTYWMY STYL ŻYCIA

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytuł SZKOŁY PROMUJĄCEJ AKTYWNY STYL ŻYCIA.  Tytuł ten jest przyznawany  przez Szkolny Związek Sportowy szkołom, które podejmują szereg różnorodnych działań mających na celu promocję zdrowego trybu i stylu życia.  W naszej szkole od wielu lat staramy się kłaść nacisk na sport, ruch na świeżym powietrzu oraz na propagowanie zdrowego odżywiania.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content