74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

SUKCESY MŁODYCH TANCEREK

Michalina Łomnicka  z klasy  I   i  Eliza Bilińska  z klasy IV a od 3 lat uczęszczają do Studia Tańca Towarzyskiego Impress w Dzierżoniowie. Brały udział w turniejach, które się odbyły m. in. w Nowej Rudzie, we Wrocławiu, w Borowej k/Wrocławia. 2 grudnia 2018 r. wzięły udział w turnieju    w Środzie Śląskiej, gdzie zajęły II miejsce i   zdobyły srebrne medale. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content