74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

MIKOŁAJKOWY PREZENT OD RADY RODZICÓW – SPOTKANIE ZE SZTUKĄ

4 grudnia 2018 r. najmłodsi uczniowie otrzymali wspaniały prezent od Rady Rodziców. Odwiedził nas Teatr Humoru Igraszka z Wałbrzycha i zaprezentował spektakl pt. „Przygody pingwina Pik-Poka”. 

DZIĘKUJEMY RADZIE RODZICÓW ZA ZAPROSZENIE DO NAS TAK CIEKAWEGO TEATRU!!!

Teatr Humoru Igraszka Przygody Pingwina Pik-Poka

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content