74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Spotkanie autorskie „Zagrożenia w sieci”

28 marca 2019 r. uczennice z kl. VIII A (Magdalena Krzyśko, Anna Kuriata, Amelia Puka i Gabriela Szymczyk) pod opieką pani J. Kurak reprezentowały naszą szkołę podczas spotkania z Krzysztofem Piersą w Bibliotece Pedagogicznej w Dzierżoniowie.

 

Krzysztof Piersa, autor książki „Komputerowy ćpun”, uzależniony kiedyś od gier komputerowych, opowiadał  młodzieży  w jaki sposób udało mu się uwolnić od uzależnienia i zrealizować swoje marzenia. Autor ostrzegał uczniów, że łątwo można nie zauważyć, kiedy pasja komputerowa stanie się uzależnieniem, a młody człowiek zacznie żyć w świecie wirtualnym. Warto uczestniczyć w takich spotkaniach!

Tekst: J.Kurak

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content