74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Grupa Teatralna Języka Niemieckiego we Wrocławiu

 04.04.2019r  uczniowie z Koła Teatralnego Języka Niemieckiego z klasy III G, VIIIB, Va, Vb: Sandra Durzyńska, Edyta Jędraszczyk, Renata Kornaga, Filip Matras, Julia Mieczkowska, Nikola Ochał, Aleksandra Kuriata, Julia Kuriata, Emilia Borodajko, Oliwia Forysiak, Wiktoria Kasprowicz, Mateusz Rutkowski, Natalia Nowak, pod opieką p. Iwony Dobosz- Czyszczoń  wzięli udział w                     VIII Przeglądzie Twórczości w Języku Niemieckim, który odbył się we Wrocławiu w Zespole Szkół nr 14. 

Mieliśmy okazję obejrzeć wiele bardzo ciekawych przedstawień i występów solowych.

 Grupa z Niemczy przedstawiła bajkę Braci Grimm „Schneewittchen und die sieben Zwerge” – „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Natalia Nowak  wystąpiła dodatkowo z prozą w języku niemieckim „ Drachen” – „ Smok”.

Tekst: I. Dobosz-Czyszczoń

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content