74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Sportowiec roku 2018/2019

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu SPORTOWIEC ROKU 2018/2019

Sportowiec roku  2018/2019         dziewczęta  klasa VII SP – III G

 

 

lp.

 

 

nazwisko  imię

 

 

klasa

 

Bieg na 50 m

Bieg na 800 m

Test Coopera

Rzut p. palantową

Rzut p. lekarską

Skok w dal z rozbiegu

Zwis na ugiętych rękach

Skok dosiężny

Pk – rzuty do kosza

Pk – kozłowanie

Pchnięcie kulą

Suma za I sem

Suma

1

Mieczkowska Julia

III G

10

10

10

6

6

10

7

7

8

6

121

201

2

Rudnicka Julia

VIII b

8

6

5

7

3

8

8

3

4

1

10

62

125

3

Ochał Nikola

III G

6

5

8

1

7

10

8

8

6

5

55

119

4

Cybulska Natalia

III G

5

1

5

5

3

10

2

10

3

60

104

5

Rutana Karolina

VIII b

7

7

8

1

2

4

5

5

53

92

6

Kuriata Anna

VII a

1

4

7

1

4

7

8

46

78

7

Łyczak Daria

VII

3

2

10

46

61

8

Słobodzińska Maja

VIII b

1

8

2

3

10

4

1

31

60

9

Jankowska Julia

VIII b

6

4

2

1

5

5

34

57

10

Adamiak Emilia

VII a

1

1

49

51

11

Józefiak Magdalena

III G

10

5

35

50

12

Gołdyn Angelika

III G

3

8

4

33

48

13

Krzyśko Madzia

VII a

1

1

4

10

5

7

15

43

14

Dojnikowska Amelia

III G

8

1

8

2

18

37

15

Szymczyk Gabriela

VII a

2

1

6

1

1

24

35

16

Muszyńska Sandra

VIII b

4

4

1

2

21

32

17

Ajzenberg Hanna

VII

8

1

17

26

17

Kuźniar Weronika

III G

7

19

26

18

Sowinska Kinga

VII a

2

2

16

20

19

Durzyńska Sandra

III G

2

3

13

18

20

Kot Dominika

VIII b

3

1

3

5

2

3

17

21

Botuszan Magdalena

VII

15

15

21

Jędraszczyk Edyta

III G

4

3

8

15

22

Horyń Magdalena

VIII b

1

7

1

4

13

23

Kalwarczyk Julia

III G

12

12

24

Krajka Nikola

VIII b

1

10

11

25

Wrzesińska Agatka

VII

10

10

26

Borcz Sandra

VII

9

9

27

Ostrowska Marcelina

III G

1

6

1

8

28

Nowak Natalia

VIII b

1

6

 

7

29

Pałka Julia

III G

1

3

1

5

30

Plak

VII

4

 

4

31

Puka Amelia

VII a

3

3

32

Kornaga Renata

III G