74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

RUSZA AKCJA SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW 2

Po raz kolejny nasza szkoła przystępuje do akcji SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW . Robiąc zakupy w sklepach sieci LIDL zbieraj kupony-talenciaki. Wrzuć do pojemnika na terenie szkoły – pojemniki będą 3. Możemy wesprzeć naszą szkołę i wymienić talenciaki na materiały szkolne. Zapraszamy do udziału w akcji!!!!

https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469?v=1cx%2Chead1cx

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content