74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

To będzie wspaniały rok!

4 września 2023 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Wszyscy uczniowie wypoczęci i uśmiechnięci stawili się na placu apelowym. Pani dyrektor Anna Kuźmińska przywitała wszystkich zgromadzonych – szczególnie uczniów i uczennice klas pierwszych oraz ich rodziców, następnie przedstawiła nauczycieli i pracowników szkoły. Głos zabrał także nasz gość pan burmistrz Jarosław Węgłowski. Wszyscy jesteśmy zgodni – TO BĘDZIE WSPANIAŁY ROK!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content