ROZKŁAD JAZDY – ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
KURS RANNY |
|
MIEJSCOWOŚĆ |
GODZINA ODJAZDU |
Niemcza-Gilów-Byszów- Dobrocin-Roztocznik- Gilów-Gola Dzierżoniowska-Kietlin- Chwalęcin- Wilków Wielki-Niemcza |
|
Niemcza |
7:11 |
Gilów |
7:22 |
Byszów |
7:25 |
Dobrocin |
7:29 |
Roztocznik I |
7:33 |
Roztocznik II |
7:35 |
Gilów |
7:40 |
Gola Dzierżoniowska |
7:44 |
Kietlin |
7:49 |
Chwalęcin |
7:57 |
Wilków Wielki |
8:01 |
Niemcza |
8:10 |
Niemcza-Nowa Wieś Niemczańska-Przerzeczyn-Zdrój-Niemcza |
|
Niemcza |
8:10 |
Nowa Wieś Niemczańska |
8:14 |
Przerzeczyn-Zdrój |
8:17 |
Podlesie I |
8:21 |
Podlesie II |
8:23 |
Przerzeczyn-Zdrój |
8:28 |
Nowa Wieś Niemczańska |
8:31 |
Niemcza |
8:35 |
Niemcza-Wojsławice–Piotrkówek-Niemcza |
|
Niemcza |
8:35 |
Wojsławice |
8:40 |
Piotrkówek |
8:42 |
Niemcza |
8:50 |
KURS POWROTNY |
|
Niemcza-Wojsławice–Piotrkówek-Niemcza |
|
Niemcza |
10:00 |
Wojsławice |
10:05 |
Piotrkówek |
10:07 |
Niemcza |
10:15 |
Niemcza-Nowa Wieś Niemczańska-Przerzeczyn-Zdrój-Podlesie-Nowa Wieś Niemczańska-Niemcza |
|
Niemcza |
10:15 |
Nowa Wieś Niemczańska |
10:19 |
Przerzeczyn-Zdrój |
10:22 |
Podlesie I |
10:26 |
Podlesie II |
10:28 |
Przerzeczyn-Zdrój |
10:33 |
Nowa Wieś Niemczańska |
10:36 |
Niemcza |
10:40
|
Niemcza-Wilków Wielki-Chwalęcin-Kietlin-Gola Dzierżoniowska-Gilów-Byszów- Dobrocin- Roztocznik- -Niemcza |
|
Niemcza |
10:40 |
Wilków Wielki |
10:49 |
Chwalęcin |
10:53 |
Kietlin |
11:01 |
Gola Dzierżoniowska |
11:06 |
Gilów |
11:10 |
Byszów |
11:13 |
Dobrocin |
11:17 |
Roztocznik I |
11:21 |
Roztocznik II |
11:23 |
Niemcza |
11:39 |