74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

ROZKŁAD JAZDY – ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

ROZKŁAD JAZDY – ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

KURS RANNY

MIEJSCOWOŚĆ

GODZINA ODJAZDU

Niemcza-Gilów-Byszów- Dobrocin-Roztocznik- Gilów-Gola Dzierżoniowska-Kietlin- Chwalęcin- Wilków Wielki-Niemcza

Niemcza

7:11

Gilów

7:22

Byszów

7:25

Dobrocin

7:29

Roztocznik I

7:33

Roztocznik II

7:35

Gilów

7:40

Gola Dzierżoniowska

7:44

Kietlin

7:49

Chwalęcin

7:57

Wilków Wielki

8:01

Niemcza

8:10

Niemcza-Nowa Wieś Niemczańska-Przerzeczyn-Zdrój-Niemcza

Niemcza

8:10

Nowa Wieś Niemczańska

8:14

Przerzeczyn-Zdrój

8:17

Podlesie I

8:21

Podlesie II

8:23

Przerzeczyn-Zdrój

8:28

Nowa Wieś Niemczańska

8:31

Niemcza

8:35

Niemcza-Wojsławice–Piotrkówek-Niemcza

Niemcza

8:35

Wojsławice

8:40

Piotrkówek

8:42

Niemcza

8:50

KURS POWROTNY

Niemcza-Wojsławice–Piotrkówek-Niemcza

Niemcza

10:00

Wojsławice

10:05

Piotrkówek

10:07

Niemcza

10:15

Niemcza-Nowa Wieś Niemczańska-Przerzeczyn-Zdrój-Podlesie-Nowa Wieś Niemczańska-Niemcza

Niemcza

10:15

Nowa Wieś Niemczańska

10:19

Przerzeczyn-Zdrój

10:22

Podlesie I

10:26

Podlesie II

10:28

Przerzeczyn-Zdrój

10:33

Nowa Wieś Niemczańska

10:36

Niemcza

10:40

 

 

Niemcza-Wilków Wielki-Chwalęcin-Kietlin-Gola Dzierżoniowska-Gilów-Byszów- Dobrocin- Roztocznik- -Niemcza

Niemcza

10:40

Wilków Wielki

10:49

Chwalęcin

10:53

Kietlin

11:01

Gola Dzierżoniowska

11:06

Gilów

11:10

Byszów

11:13

Dobrocin

11:17

Roztocznik I

11:21

Roztocznik II

11:23

Niemcza

11:39

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content