74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UWAGA ÓSMA KLASO! – Program Stypendialny Horyzonty

Szanowni Państwo,


do dnia 31 marca trwa rekrutacja do 11 edycji   Programu Stypendialnego Horyzonty realizowanego przez Fundację EFC i Fundację Rodziny Staraków.   Program Horyzonty to kompleksowe wsparcie dla uczennic i uczniów pochodzących z małych miejscowości, którzy w tym roku kończą szkołę podstawową i chcą się dalej rozwijać w wybranych liceach i technikach w dużych miastach.

Udział w programie sprawia, że uczniowie rozwijają swój potencjał, pewność siebie i świadomie decydują o swojej przyszłości – realizują pasje, spełniają marzenia, zostają studentami najlepszych uczelni na świecie. Tworzą zżytą i wspierającą się społeczność, angażują się w działania społeczne i obywatelskie.

Stypendium przyznawane jest na cały okres nauki w szkole średniej. Pokrywa koszty   zamieszkania w bursie, wyżywienia, wycieczek szkolnych oraz biletów komunikacji miejskiej. Stypendyści   wyjeżdżają razem na ferie i obozy letnie, finansowane przez obie Fundacje. W programie Horyzonty podopieczni mają zapewnioną opiekę   regionalnych koordynatorów w mieście nauki,   wsparcie fundacyjnego psychologa, otrzymują też   indywidualne, tutorskie wsparcie w rozwijaniu zainteresowań i wyborze dalszej ścieżki życiowej. 

Rekrutacja do   Programu Stypendialnego Horyzonty trwa   od 15 lutego do 31 marca 2021 r. Aplikować należy za pośrednictwem strony   www.efc.edu.pl
Przygotowaliśmy informację prasową o programie, jak również grafiki i zdjęcia informujące o rekrutacji, których komplet załączamy. Bylibyśmy niezwykle wdzięczni za ich upowszechnienie. Wierzymy, że wspólnie możemy lepiej dotrzeć z informacją o   Programie Stypendialnym Horyzonty do młodych ludzi, którzy dzięki naszemu wsparciu będą mogli dalej rozwijać swój potencjał.
Do tej pory   Program Stypendialny Horyzonty wsparł edukację blisko 800 uczniów. Obecnie 200 stypendystów uczy się w 19 szkołach średnich w całej Polsce.
Więcej informacji:  www.efc.edu.pl
 
Edukacyjna Fundacja
im. Romana Czerneckiego

ul. Mokotowska 63/60
00-533 Warszawa
www.efc.edu.pl
+48 606 770 955
biuro@efc.edu.pl

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content