74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

POWIATOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 25.10.2021 r. drużyna chłopców z klasy VIII a wzięła udział w powiatowych zawodach w indywidualnym tenisie stołowym w Łagiewnikach.

Dominik Frygies walczył o wejście do finału i możliwość gry o I miejsce – ostatecznie zajął III miejsce. Wielkie gratulacje dla reprezentacji, są to już trzecie zawody powiatowe w tym miesiącu i uczniowie nasi nie odpuszczają. To wspaniałe, że chcą walczyć z innymi drużynami i rozwijać swoje zainteresowania sportowe pomimo trudności związanymi z aktywnym powrotem po pandemii.

Tekst: J.Bagińska
link do zdjęć:
Tenis stołowy – Łagiewniki 25.10.2021

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content