74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Powiatowe zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2021

Dnia 19.10.2021 r. nad stawem w Niemczy odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Dnia 19.10.2021 r. nad stawem w Niemczy odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Jak co roku organizatorami była nasza szkoła i jak co roku pogoda dopisała. W zawodach tych wzięły udział cztery drużyny w czterech kategoriach– dziewcząt i chłopców młodszych oraz dziewcząt i chłopców starszych. Wszystkie nasze drużyny zajęły II miejsca. Gratulacje dla reprezentacji naszej szkoły.

Tekst: Joanna Bagińska

link do zdjęć:
Powiatowe Biegi Przełajowe 2021

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content