74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pierwszoklasiści z wizytą u św. Mikołaja

26 listopada 2018 r. uczniowie klasy pierwszej odwiedzili dom Św. Mikołaja w Srebrnej Górze. 

Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Przywitali je Elfy i Śnieżynka. Następnie pierwszoklasiści poznali legendę o św. Mikołaju, pisali do Niego listy z prośbą o prezenty, które pięknie ozdabiali o osobiście wręczali Mikołajowi. Bardzo podobało się dzieciom własnoręcznie wyrabianie świec z wosku pszczelego. A na koniec czekała na nich kulinarna niespodzianka – herbatka pani Mikołajowej i słodka babeczka.

Wszystkim dzieciom bardzo podobała się ta niecodzienna wycieczka.

Tekst: J.Kwiatkowska

Klasa pierwsza z wizytą w domku Św. Mikołaja

 Klasa I z wizytą u Św. Mikołaja część II

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content