74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pasowanie na ucznia i Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2019 r. był  to  w naszej szkole dzień szczególny. Najmłodsi uczniowie z kl. I złożyli ślubowanie i zostali pasowani na ucznia, a z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszyscy pracownicy szkoły otrzymali laurkę w postaci krótkiej inscenizacji przygotowanej przez klasy młodsze.

 

Tego dnia obecni byli z nami pan burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski, Sekretarz Gminy pani Urszula Adamczyk, przewodnicząca Rady Rodziców pani Sandra Słobodzińska oraz grono pedagogiczne wraz z dyrekcją, pracownicy szkoły oraz wielu rodziców uczniów klas młodszych.

pasowanie na ucznia i Dzień Edukacji Narodowej

Klasy  I-III wraz z wychowawcami i nauczycielem j. angielskiego pragną podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do udanego przebiegu tej uroczystości, m.in. Samorządowi Uczniowskiemu naszej szkoły i jego opiekunowi panu M. Paczkowskiemu, reprezentacji pocztu sztandarowego,  obsłudze sprzętu nagłośnieniowego, pani J. Romantowskiej za dostarczenie kwiatów, pani M. Denedze za przygotowanie koszy z kwiatami, rodzicom klasy pierwszej za pomoc w dekoracji sali i przygotowanie poczęstunku, Radzie Rodziców za pożyczenie warnika, pracownikom  obsługi za pomoc  techniczną i pomoc w sprzątaniu. DZIĘKUJEMY!!!

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content