74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Dzień Edukacji Narodowej – wręczenie Medali Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagród Ministra Edukacji Narodowej i Nagród Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

16.10.2019 r. w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju została zorganizowana uroczystość  z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku uroczystości   Wicewojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa w imieniu Prezydenta RP, wręczył zasłużonym pracownikom oświaty z terenu dawnego województwa wałbrzyskiego Medale za Długoletnią Służbę. Następnie Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk złożył nauczycielom życzenia z okazji Ich święta, podkreślając wagę zawodu nauczyciela. Wręczył  także medale Komisji Edukacji Narodowej, nagrody Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz nagrody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

   Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych nauczycieli znalazła się pracująca w naszej szkole pani Joanna Bagińska – nauczyciel wychowania fizycznego i opiekun zespołu Joanki.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content