74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Przychodzi moment, kiedy pierwszoklasista musi przeczytać lekturę szkolną 📚😁 Nasi uczniowie już wiedzą, że każda lektura ma swoje miejsce w ➡️ BIBLIOTECE SZKOLNEJ ⬅️ Żeby w pełni stać się pełnoprawnym czytelnikiem trzeba przejść ślubowanie 😊📚 Zwłaszcza, że ślubowanie w towarzystwie Elsy i Supermenki to nie przelewki! 😄😎 Nasi pierwszoklasiści stanęli na wysokości zadania i każdy z nich od teraz jest dumnym CZYTELNIKIEM biblioteki szkolnej 🎉🥰 Mamy nadzieję, że będą częstymi gośćmi w bibliotece szkolnej 🥰😊

LINK DO ZDJEĆ:

https://photos.app.goo.gl/JMBmvgsdoAbtzPSL7

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content