74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Najwspanialszym Mamom na świecie.

Za nami jedno z najpiękniejszych świąt – Dzień Matki. Z tej okazji uczniowie z klasy IIa przygotowali występ dla swoich Mam. Wśród wierszyków, piosenek i scenek zaprezentowanych przez dzieci znalazło się miejsce na radość, śmiech i łzy wzruszeń wśród zaproszonych gości. Po części artystycznej Mamy otrzymały upominki przygotowane prze swoje pociechy – były to portrety, piękne czerwone serca oraz krótka charakterystyka każdej z zaproszonych Pań. Żeby otrzymać swój prezent Mama musiała rozpoznać swój opis. Było przy tym sporo śmiechu i wzruszenia. Po słodkim poczęstunku, przygotowanym przez Babcie lub Tatusiów albo starsze Rodzeństwo, wszyscy w dobrych nastrojach rozeszli się do domów.

tekst:M.Kuźniar

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/XfR23pXjeGA47TPg8

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content