74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Otwarcie boiska do piłki koszowej i siatkowej

4 października 2018 r. to szczególny dzień w historii naszej szkoły.

 

 

Tego dnia, przy udziale przedstawicieli Kuratorium Oświaty, Urzędu Marszałkowskiego, Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, dyrektorów jednostek organizacyjnych gminy, władz Miasta i Gminy Niemcza oraz  firmy budowlanej Dabro-bau, dokonano uroczystego otwarcia pierwszego boiska sportowego, z którego będą korzystali uczniowie oraz mieszkańcy miasta.

 

Pod linkiem zdjęcia z tej uroczystości:

 

 

 

Otwarcie boiska 4.10.2018

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content