74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Dzień Chłopca w świetlicy

W piątek 28 września w świetlicy obchodziliśmy Dzień Chłopca. Na początku słodkim upominkiem doceniliśmy chłopców, którzy w tym dniu przyszli „pod krawatem”. Później odbyły się konkurencje sportowe indywidualne i w parach. Na zakończenie było ulubione przez wszystkich wyciąganie cukierków z mąki.

https://Dzień Chłopca

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content