74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Konkurs czytelniczy dla klas II-III

Uczniowie z klasy drugiej i trzeciej wzięli udział w bardzo trudnym konkursie czytania ze zrozumieniem książki Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”, zorganizowanym przez bibliotekę szkolną. Uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dobrą znajomością treści książki, a przede wszystkim udowodnili, że nawet uczniowie najmłodszych klas dobrze czytają i posiadają już umiejętność doskonałego czytania ze zrozumieniem. Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich biorących udział! 

I miejsce– Zuzanna Janisz kl. II
II miejsce- Michalina Rożek kl. II, Tomasz Masiewicz kl. III, Julian              Zawrzykraj kl. III

III miejsce– Michalina Zawrzykraj kl. II

Wyróżnieni za udział, bo również pięknie napisali:

Klaudia Brońska kl. II, Hanna Chochorowska kl. II, Michalina Łomnicka kl. III, Maksym Maksymow kl. II, Sandra Wójcik kl. III

tekst: J.Kurak

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content