74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

INFORMACJA DYREKTORA WS LAPTOPÓW DLA UCZNIÓW

Dyrektor szkoły informuje, że dla zainteresowanych uczniów i ich rodziców są laptopy z gminy Niemcza, z dotacji Państwa. Przygotuję w tym tygodniu odpowiednie umowy wypożyczenia i odpowiedzialności za sprzęt. Poza tym laptopy muszą być najpierw zaopatrzone w odpowiednie programy. Są w obecnej chwili u informatyka, który to zrobi. Proszę czekać na informację ode mnie. Indywidualnie do każdego z Państwa zadzwonię lub napiszę kiedy odbiór. Sukcesywnie będziemy je przekazywać.

Pozdrawiam Anna Kuźmińska


5 maja 2020 r.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content