74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

INFORMACJA DOTYCZĄCA FUNKCJONOWANIA SZKOŁY!

W dniach 16-25 marca szkoła zamknięta.

Wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie od 8:00-14:00.

Jeśli sprawa jest bardzo ważna, należy umówić się na spotkanie telefonicznie.

Stołówka szkolna jest nieczynna w tych dniach.

Proszę o wgląd na stronę szkoły i dziennik elektroniczny.

z poważaniem

Dyrektor szkoły 

Anna Kuźmińska

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content