74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

III Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

 09.01.2020  uczennice i uczniowie z klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej w Niemczy: Hanna Ajzenberg, Paulina Drabik, Agata Wrzesińska, Patryk Dąbrowski, Laura Łuczak, Gabriel Berzin, Szymon Palimąka, Jakub Suchaczewski, Dawid Bolczyk  wzięli udział  w III Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego „Lust auf  Lesen?“  Konkurs sprawdzał wiedzę i  słownictwo na poziomie A1 i A2 wg europejskich poziomów osiągnięć językowych.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content