74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

10 stycznia zagraliśmy dla WOŚP.

Podczas Minifinału odbyły się licytacje i występy artystyczne uczniów naszej szkoły.

Licytowaliśmy gadżety z logo WOŚP, talony na tort p. Kasprowicz, wejściówki do Arboretum Wojsławice, tort zrobiony przez panią Monikę z naszej stołówki, a także gadżety od p. A. Łysiak i p. I. Dobosz – Czyszczoń.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za udział w licytacjach oraz za przekazane fanty, a także pani Uli Mandziej za upieczenie pierniczków.

Imprezę przygotował i poprowadził Szkolny Klub Wolontariatu.

Zebraliśmy 2616,78 zł

Bardzo dziękujemy!!!

link do zdjęć:

Minifinał WOŚP 10 stycznia 2020

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content