74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Dzień Kropki – Dzień Kreatywności i Talentów

15 – 16 września uczniowie klas młodszych po raz kolejny wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Kropki. Ideą tego dnia jest odkrywanie własnych talentów, mocnych stron, kreatywności oraz poczucia własnej wartości i wiary we własne siły. Dzieci poznały historię małej Vashti, bohaterki książki Petera H.Reynolds”a pt. Kropka, która dzięki swojej nauczycielce plastyki uwierzyła we własne siły i odkryła swój wielki talent. W drugiej części zajęć był czas na prace plastyczne, ruchowe zabawy kropkowe i długie rozmowy o swoich talentach.

animal, lion, big cat-1353074.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content