74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

W szkole się dzieje…

 

Konkurs Powiatowy- Dzień Języków Obcych, który miał się odbyć w Szkole Podstawowej w Niemczy w grudniu 2020, został przesunięty ze względu na istniejącą pandemię na czerwiec 2021. 

Konkurs został dofinansowany  przez Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie  w wyniku wygranego przez szkołę konkursu  na zorganizowanie międzyszkolnej imprezy językowej. Z pozyskanych funduszy zrealizowano do tej pory jeden  z pomysłów: zakup fototapety Bramy Brandenburskiej, znajdującej się w Berlinie, która  została umieszczona  na II piętrze szkoły, obok gabinetów do nauki języka niemieckiego i angielskiego. Dalsze przygotowania do konkursu są w toku i mamy nadzieję, że  konkurs  odbędzie się w czerwcu.  Grant został pozyskany  przez P. Iwonę Dobosz-Czyszczoń we współpracy ze  Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży  NAJLEPSI działającym przy Naszej szkole. 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content