74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Warsztaty dla rodziców i dzieci

 

PODSUMOWANIE  WARSZTATÓW „SZKOŁA DLA DOROSŁYCH, ZABAWA DLA DZIECI”

Projekt „Szkoła dla dorosłych, zabawa dla dzieci” sfinansowano w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu granatowego Stowarzyszenia „Ślężanie – Lokalna Grupa Działania”.

W ramach zajęć projektowych odbyło się 20 warsztatów wokalno-muzycznych i 10 warsztatów kulinarnych. Była tez wizyta w Piernikarni w Niemczy.

Z uwagi na pandemię musieliśmy wydłużyć czas trwania projektu i dzięki temu udało się przeprowadzić wszystkie z zaplanowanych wydarzeń, poza podsumowującym wydarzenie Dniem Rodziny, ale zamiast  tego nagrano koncert bożonarodzeniowy. Podsumowanie zatem odbyło się online.

Beneficjentem projektu było „Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży – Najlepsi” działające przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy.

 

Podsumowanie warsztatów

Warsztaty „Szkoła dla dorosłych, zabawa dla dzieci”

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content