74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Zakończyły się egzaminy próbne

W dniach 15-17 listopada 2022 r. uczniowie klas ósmych pisali próbne egzaminy, które obejmowały język polski, matematykę i język obcy. Była to okazja do sprawdzenia swojej wiedzy i zorientowania się , czego trzeba się jeszcze pouczyć. Uczniowie mogli też zobaczyć, jak wygląda taki egzamin, aby wiosną podejść do niego bez niepotrzebnego stresu.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content