74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

XX JUBILEUSZOWA EDYCJA REGIONALNEGO KONKURSU EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZEGO JESTEM ZNAWCĄ PRZYRODY

27 kwietnia 2018 r. uczniowie klas III a Patrycja Sokół i Oliwier Kajrys oraz III b  Bartosz Milak reprezentowali naszą szkołę i gminę XX Jubileuszowej Edycji Regionalnego Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego Jestem Znawcą Przyrody – przyroda wokół nas. 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content