74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

X Bieg Tropem Wilczym

Dnia 6.03.2022 r. odbył się X Jubileuszowy Bieg Tropem Wilczym. Bieg rozpoczął się na Niemczańskim Rynku, dalej  ul. Wiejską, koło zbiornika wodnego, ul. Słowackiego aż do parku miejskiego, gdzie po zakończonym biegu wszyscy uczestnicy mogli zjeść upieczone przez siebie kiełbaski.

Impreza zorganizowana była przez ZHP Hufiec Łagiewniki, 17 drużynę Harcerską Polana w Niemczy oraz Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza.

Tekst J.Bagińska

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content