74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

WYCIECZKA KLASY VIIIB DO ŚWIDNICY

10.12.2021 klasa VIIIB  spędziła kilka godzin w Świdnicy. Zaplanowaliśmy wspólne obejrzenie filmu w kinie  i  zwiedzanie wspaniałego barokowego  KOŚCIOŁA POKOJU, wpisanego  na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, którego historia powstania, ale także informacje  dotyczące sztuki, literatury, muzyki  i innych dziedzin były dla wszystkich bardzo  interesujące.

Tekst: I. Dobosz-Czyszczoń

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content