74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wycieczka do Wrocławia – Narodowe Forum Muzyki

Dnia   28.11.2019  uczniowie  Szkoły Podstawowej w Niemczy, pod opieką  p. Iwony Dobosz-  Czyszczoń i p. Jolanty Kurak odbyli spacer  z przewodnikiem po Wrocławskim Rynku i okolicach,  zwiedzili Narodowe Forum Muzyki, gdzie mieli okazję nie tylko obejrzeć  wszystkie sale koncertowe, podziemia budynku, w których kryje się tajemnica i fenomen wspaniałej akustyki na koncertach, ale także posłuchać fragmentu  koncertu orkiestry symfonicznej, która miała próbę przed występem. Wizyta na Jarmarku Bożonarodzeniowym przeniosła nas  w  zaczarowany  świąteczny czas.

Tekst: I.Dobosz-Czyszczoń

link:

Narodowe Forum Muzyki

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content