74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

WARSZTATY CERAMICZNE – MALOWANIE FIGUREK

12 grudnia 2019 r. w klasie III odbyło się kolejne spotkanie z panią Sabiną Krasnodębską i przygoda z ceramiką. Dzieci inspirowane magią świąt szkliwiły ozdoby ceramiczne , które wykonywały na wcześniejszych zajęciach.

 

Białe gliniane figurki malowane były na różne kolory, które w pierwszej fazie pracy nie miały ostatecznej barwy. Końcowy efekt oraz piękne barwy ujrzymy dopiero po wypaleniu w piecu w temperaturze 1000 stopni.

Dziękujemy pani Sabinie za zaangażowanie  i życzymy miłych, radosnych świąt.

Tekst: J.Konopka

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content