74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wandalizm na boisku szkolnym!!!

Z przykrością zawiadamiamy, że wczoraj (27.02.2019r.), między godziną 18:00 a 18:30, młody człowiek wszedł na teren podwórka szkolnego i podpalił siatkę rozdzielającą nowe boiska. Przypominamy sprawcy, że na całym terenie szkoły jest nowy monitoring.

 

Sprawa została zgłoszona policji.

 

 APEL DO UCZNIÓW I WSZYSTKICH CHCĄCYCH KORZYSTAĆ Z BOISK!

 

Boiska zostały wybudowanie z myślą o wszystkich, którzy czują potrzebę ruchu i aktywności sportowej. Są naszą wspólną własnością. Powinniśmy  o nie dbać, aby służyły nam długo. Mamy nadzieję, że wczorajszy akt wandalizmu był ostatni!  SZANUJMY NASZE MIENIE!!!

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content