74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Uwaga Uczniowie, Rodzice, Mieszkańcy Gminy Niemcza!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego  w Niemczy ogłasza, że otwiera wejście na teren szkoły  dla osób chcących  skorzystać z obiektów sportowych w czasie wakacji . Proszę jednak nie wjeżdżać rowerami na boisko, gdyż niszczy się podłoże. Proszę dbajmy o wspólne dobro. Sprzątajmy śmieci, które przynieśliśmy. Nie niszczmy ogrodzenia. Wejdźmy przez otwartą bramkę!!!

Przypominam, że teren jest monitorowany i wszelkie próby dewastacji będą zgłaszane na Policję.

 

Dyrektor Szkoły

Anna Kuźmińska

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content