74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UWAGA! INFORMACJE MEN Z 24 KWIETNIA!

Dyrektor szkoły informuje, że w dniu dzisiejszym Ministerstwo Edukacji przedłużyło do 24 maja b.r. naukę zdalną, tym samym szkoły nadal zamknięte dla uczniów.W załączeniu przesyłam również link do komunikatu MEN o wyznaczonych nowych terminach egzaminów :16-18 czerwiec 2020r.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia.

Anna Kuźmińska 

https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-egzaminow-2020?fbclid=IwAR3T8XsjGVXiN41pK4bJUIQgWPf-Oc6IeParlTfQQBa-rUC7evLQ2UdPuIM

ZDALNA EDUKACJA DO 24 MAJA 2020 R.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content