74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Co czytam i jak czytam? – konkurs na najciekawsze zdjęcia.

Dziękuję moim czytelnikom za udział w konkursie  i wysłanie zdjęć, które umieszczamy na stronie naszej szkoły. Mogliście zrobić selfie z książką lub zdjęcie książki, którą właśnie czytacie i polecacie innym. Wyobraźnia zadziałała, to widać, brawo !!! Jestem z Was dumna, bo pokazaliście, że czytacie !!! Mam nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się w szkolnej bibliotece i rozstrzygniemy konkurs.

Uczestnicy konkursu:

kl.1-3  Michalina Łomnicka, Zofia Basiów, Tomek Masiewicz

kl.4-8  Aleksandra Kuriata, Mikołaj Wrzesiński, Hanna Milak, Karina Śledź, Hanna Gorczowska, Filip Gorczowski, Mateusz Rutkowski

Pozdrawiam Jolanta Kurak

link do zdjęć:

czytamy podczas edukacji zdalnej

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content