74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UROCZYSTE PASOWANIE NA CZYTELNIKA

4 czerwca 2019 r. w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie uczniów  klasy pierwszej na czytelników.

Pierwszoklasiści poznali już wszystkie literki, dlatego mogą samodzielnie czytać książki i poznawać ich zaczarowany świat. Uczniowie klasy VIII b i III Gimnazjum pod opieką nauczyciela bibliotekarza przygotowali dla pierwszaków przedstawienie pt. „Piraci na Książkolandii” i przypomnieli im także o szacunku dla książek. Następnie uczniowie klasy I pięknie przeczytali prośby książki, złożyli uroczystą przysięgę i zostali pasowani na czytelników. Na zakończenie otrzymali słodkości, które ufundowała Rada Rodziców.

 Pasowanie na czytelnika

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content