74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Świętujemy Dzień Chłopca

30 września w świetlicy obchodziliśmy Dzień Chłopca. Na chłopców czekało do wykonania kilka zadań: zagadki, ćwiczenia sprawnościowe oraz nazwanie wylosowanych przedmiotów używanych przez kobiety. Z wykonaniem wylosowanych zadań wszyscy poradzili sobie doskonale.

Podsumowaniem konkurencji była słodka niespodzianka oraz krawat „Super Chłopaka”.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content