74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

SŁAWNE KOBIETY – WYNIKI KONKURSU

Z okazji  Dnia Kobiet w naszej szkole wśród uczniów kl. I- III został zorganizowany konkurs plastyczny pt:” Sławne, wielkie kobiety”. Zadaniem konkursowym była wykonanie  portretu przedstawiającego te sławne jak i te mniej znane kobiety. Komisja konkursowa oceniła prace dzieci  i wyłoniła zwycięzców konkursu.

I miejsce    OLIWIA GRUBIZNA, OLIWIA RUDNICKA  KL. I

II miejsce   ALICJA MASIEWICZ, MARCEL FILIPEK   KL. I

III miejsce   MAJA  OSTROWSKA  KL. I

JUDYTA   ZARAŚ KL. III

TOMASZ  MASIEWICZ   KL.III

Pozostali uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni , otrzymali dyplom i słodki upominek.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY ! 

Zachęcamy do udziału w innych konkursach.

Tekst: J. Konopka

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content