74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Rozświetlenie choinki na niemczańskim rynku

Klasy I-III wraz z wychowawcami, panią bibliotekarką i dyrekcją reprezentowały naszą szkołę podczas uroczystości rozświetlenia choinki na niemczańskim rynku. Dzieci zaśpiewały piosenkę i powitały św. Mikołaja.

https://photos.app.goo.gl/puXN86f8FwkMJVzK9

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content