74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Remonty i doposażenie szkoły

Ostatnie miesiące to w naszej szkole czas, w którym dokonano  wielu  remontów oraz zakupiono niezbędne wyposażenie do niektórych sal lekcyjnych.

Już niedługo ruszy nowa szatnia dla uczniów klas IV-VIII, wyremontowano elementy wejścia głównego do szkoły oraz wejścia od podwórka, wymalowano korytarze, szatnię dla klas młodszych i jedną z sal w pawilonie ,  zakupiono nowe tablice i pomoce dydaktyczne dla uczniów klas pierwszych, w niektórych salach pojawiły się nowe rolety na okna. Aby zwiększyć bezpieczeństwo uczniów , dokonano  również pielęgnacji  drzewostanu wokół szkoły. Ale to nie koniec. Zbliżają się ferie zimowe, więc w planach mamy dalsze odświeżanie pomieszczeń oraz na wiosnę lub latem rewitalizację placu apelowego i organizację parkingu dla pracowników szkoły.

teacher, learning, school-4784916.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content