74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

REKRUTACJA DO PROJEKTU „KREATYWNOŚĆ I NAUKA – KAŻDY UCZEŃ TEGO SZUKA”

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że rozpoczęliśmy w szkole rekrutacje do Projektu: „Kreatywność i nauka-każdy uczeń tego szuka”. Informację na temat projektu umieszczone są na Naszej stronie internetowej w zakładce: ogłoszenia. Projekt dotyczy uczniów, którzy będą kontynuować zajęcia przez okres jego trwania, tj. do czerwca 2020 roku. Szczegółowe informację u prowadzących zajęcia lub w sekretariacie szkoły.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content